تلاش پالایشگاه سرخون و قشم برای خودکفایی در ساخت توربین گازی
حوزه گاز

تلاش پالایشگاه سرخون و قشم برای خودکفایی در ساخت توربین گازی

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی گفت: با همت متخصصان و کارکنان باتجریه و توانمند این شرکت و با همکاری سازندگان داخلی در سال جهش تولید، پروژه‌های عظیمی برای نخستین‌ بار در سطح ملی و در بخش ساخت و تولید تجهیزات تاسیسات پالایشگاه گاز سرخون و قشم انجام شده است.

وی ادامه داد: تبلور خودباوری و بومی‌سازی دانش فنی کارکنان این شرکت در جبهه اقتصاد و تولید پایدار داخل برای رسیدن به قله‌های خودکفایی همسو با تحقق اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل در سطح ملی و برای خدمت‌رسانی به مردم، بوده و هست.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان اینکه در سال‌های اخیر، اقدام‌ها و ابتکارهایی به‌ویژه در پروژه بزرگ ساخت توربین گازی انجام شده است، تصریح کرد: با چنین اقدام‌ها و ابتکارهایی، صرفه‌جویی چشمگیری در صنعت نفت و گاز کشور از سوی متخصصان و کارشناسان توانمند داخلی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم انجام شده است.

نوروزی یادآور شد: انجام این  اقدام‌ها نتیجه حمایت پالایشگاه گاز سرخون از توانمندی‌ها و دستاوردهای سازندگان داخلی در زمینه تأمین قطعات و اتکا به دانش نخبگان و متخصصان با تجربه در بخش‌های مختلف بوده است که توانسته ما را به مرز خودکفایی برساند.

کد خبر 313805

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه